Majowy photodump 馃尭

Dzi艣 zaczynamy czerwiec, wi臋c czas na podsumowanie maja.

To by艂 wspania艂y czas - d艂ugie spacery, pi臋kna pogoda, wizyta w ZOO i rodzinna uroczysto艣膰.

Zacz臋艂am te偶 kurs Umiej臋tno艣ci Jutra AI, co zabiera mi du偶o czasu. Zosta艂 ostatnio tydzie艅 oficjalnego szkolenia, potem egzamin.












Dajcie zna膰 jak min膮艂 Wam maj?


Komentarze

  1. Pi臋kne zdj臋cia ;) Maj min膮艂 mi niesamowicie szybko, ale przyjemnie. O dziwo przeczyta艂am w tamtym miesi膮cu wi臋cej ksi膮偶ek ni偶 przez ca艂膮 zim臋 :D

    OdpowiedzUsu艅
  2. Pi臋kny maj za Tob膮, niech czerwiec b臋dzie r贸wnie szcz臋艣liwy i obfituj膮cy w mi艂e chwile <3
    Pozdrawiam ciep艂o, Agness:)

    OdpowiedzUsu艅
  3. super fotki - tez musz臋 zrobi膰 moje podsumowanie maja :)

    OdpowiedzUsu艅
  4. Niech czerwiec, b臋dzie r贸wnie przyjemny :) U nas maj min膮艂 bez szczeg贸lnych wydarze艅, za to szybko

    OdpowiedzUsu艅

Prze艣lij komentarz

B臋dzie mi bardzo mi艂o je艣li zostawisz kilka s艂贸w od siebie. Dzi臋kuj臋! :)