Dzi艣 zaczynamy czerwiec, wi臋c czas na podsumowanie maja.
To by艂 wspania艂y czas - d艂ugie spacery, pi臋kna pogoda, wizyta w ZOO i rodzinna uroczysto艣膰.
Zacz臋艂am te偶 kurs Umiej臋tno艣ci Jutra AI, co zabiera mi du偶o czasu. Zosta艂 ostatnio tydzie艅 oficjalnego szkolenia, potem egzamin.





Pi臋kne zdj臋cia ;) Maj min膮艂 mi niesamowicie szybko, ale przyjemnie. O dziwo przeczyta艂am w tamtym miesi膮cu wi臋cej ksi膮偶ek ni偶 przez ca艂膮 zim臋 :D
OdpowiedzUsu艅Pi臋kny maj za Tob膮, niech czerwiec b臋dzie r贸wnie szcz臋艣liwy i obfituj膮cy w mi艂e chwile <3
OdpowiedzUsu艅Pozdrawiam ciep艂o, Agness:)
super fotki - tez musz臋 zrobi膰 moje podsumowanie maja :)
OdpowiedzUsu艅Niech czerwiec, b臋dzie r贸wnie przyjemny :) U nas maj min膮艂 bez szczeg贸lnych wydarze艅, za to szybko
OdpowiedzUsu艅