Rozmowy przy kawie #3 - egzamin, choroby i angielski 馃摎

Hej!

Dawno si臋 nie odzywa艂am, ale to by艂y bardzo intensywne tygodnie.

Po pierwsze - sko艅czy艂am kurs Umiej臋tno艣ci Jutra AI i zda艂am egzamin (92% 馃コ). Kurs by艂 bardziej czasoch艂onny i wymagaj膮cy ni偶 si臋 spodziewa艂am. Mimo, 偶e dowiedzia艂am si臋 wielu ciekawych rzeczy to ciesz臋 si臋, 偶e jest ju偶 za mn膮.

Po drugie - rodzinne chorowanie. Nic powa偶nego, mocniejsze przezi臋bienie, ale mam wra偶enie, 偶e chorujemy ju偶 z przerwami ponad 2 tygodnie a jeszcze nie jeste艣my ca艂kiem zdrowi. C贸reczka na szcz臋艣cie znios艂a to 艂agodniej ni偶 my i przez wi臋kszo艣膰 czasu jest zdrowa, ale chorowanie z dzieckiem to inny poziom! 

Po trzecie - powr贸t do mojej ma艂ej "lektorskiej" dzia艂alno艣ci. Jak kiedy艣 wspomnia艂am, prowadzi艂am przez ostatni rok konto na IG w temacie nauki angielskiego i w marcu odpu艣ci艂am z powodu wypalenia.

Z r贸偶nych oko艂o zawodowych powod贸w postanowi艂am troch臋 zmodyfikowa膰 to co robi臋 i spr贸bowa膰 ponownie.

Je艣li tematyka nauki angielskiego, m贸wienia i materia艂贸w do nauki jest dla Was ciekawa to zostawiam namiary na:

- blog (English in bloom)

https://english-in-bloom.blogspot.com/?m=1

- IG (@english.inbloom)

https://www.instagram.com/english.inbloom?igsh=MXRteWlycDVrNWprZw==

(Doda艂am hiper艂膮cza i link powinien si臋 otworzy膰 w nowym oknie po klikni臋ciu na "blog" i "IG")

B臋dzie mi bardzo mi艂o, je艣li b臋dziecie czasem zagl膮da膰! :)

Trzymajcie si臋 ciep艂o, postaram si臋 w tym tygodniu nadrobi膰 blogowe zaleg艂o艣ci u Was!



Komentarze

  1. Gratulacje! 艢wietny wynik :) Pozdrawiam cieplutko i zdr贸wka 偶ycz臋 ;)

    OdpowiedzUsu艅

Prze艣lij komentarz

B臋dzie mi bardzo mi艂o je艣li zostawisz kilka s艂贸w od siebie. Dzi臋kuj臋! :)