Kiedy wspomnia艂am o tym, 偶e chcia艂abym Wam pokaza膰 troch臋 kadr贸w z mojego miasta bardzo Wam si臋 spodoba艂 ten pomys艂.
Pomy艣la艂am wi臋c, 偶e podziel臋 to na cztery pory roku i na pocz膮tku ka偶dej z nich poka偶臋 Wam troch臋 starych zdj臋膰 z r贸偶nych miejsc z danego okresu.
Zaczynamy oczywi艣cie od wiosny - jest wi臋c mn贸stwo zieleni i kwiat贸w!
Tworz膮c ten wpis wpad艂am na pomys艂 na ca艂膮 "podr贸偶nicza" seri臋 - moje stare podr贸偶e po Polsce i za granic膮 - nie by艂by to profesjonalny przewodnik, ale moja perspektywa zwiedzania, emocje. Chcia艂abym 偶eby raz w miesi膮cu pojawi艂 si臋 taki post, ale zobaczymy jak mi to wyjdzie, bo taki obszerny wpis z ka偶dego miasta z r贸偶nymi zabytkami czy restauracjami to ju偶 b臋dzie do艣膰 du偶y roboty.
Na pewno z gda艅skiej serii pojawi si臋 te偶 wpis z kulinarnymi polecajkami, plan jest 偶eby jeszcze przed wakacyjnym sezonem podzieli膰 si臋 z Wami moimi ulubionymi miejscami.
Dajcie zna膰, kt贸re miejsce najbardziej Wam si臋 podoba!
A mo偶e byli艣cie w Gda艅sku i macie swoich ulubie艅c贸w?














Byli艣my w Gda艅sku i jestem absolutnie zachwycona tym miastem ;) Ch臋tnie obejrz臋 wi臋cej zdj臋膰 i poczytam co ciekawego polecasz :D
OdpowiedzUsu艅Pewnie! Nied艂ugo post letni i kulinarny! :)
Usu艅Pi臋kne miejsca i wspomnienia :)
OdpowiedzUsu艅Uwielbiam moje miasto :)
Usu艅