Po d艂ugich zimowych miesi膮cach z ut臋sknieniem czekam na cieplejsze, s艂oneczne dni i chc臋 je wykorzysta膰 jak najlepiej.
Brzmi znajomo?
Pierwsze cieplejsze poranki, d艂u偶sze spacery, 艣wiat艂o wpadaj膮ce do mieszkania wieczorem troch臋 inaczej ni偶 jeszcze kilka tygodni temu.
I chyba w艂a艣nie za to najbardziej lubi臋 wiosn臋 - nie za spektakularne momenty, ale za te drobne rzeczy, kt贸re sprawiaj膮, 偶e codzienno艣膰 robi si臋 troch臋 pi臋kniejsza.
W tym sezonie szczeg贸lnie czekam na:
馃 Bia艂e a偶urowe sukienki
To chyba jeden z tych element贸w, kt贸re automatycznie kojarz膮 mi si臋 z wiosn膮 i latem.
Lekkie materia艂y, jasne kolory i ubrania, w kt贸rych od razu cz艂owiek czuje si臋 lekko.
☕ 艢niadania w restauracyjnych ogr贸dkach
Nic odkrywczego, ale naprawd臋 uwielbiam ten moment, kiedy mo偶na zje艣膰 艣niadanie na zewn膮trz bez marzni臋cia po 10 minutach.
S艂o艅ce, kawa i powolny pocz膮tek dnia brzmi膮 ostatnio jak luksus.
馃尭 Kwitn膮ce drzewa i spacery w s艂o艅cu
Mam wra偶enie, 偶e wiosn膮 nawet zwyk艂y spacer wygl膮da inaczej.
Jest kolorowo i nagle chce si臋 wychodzi膰 z domu bez konkretnego powodu.
馃拹 艢wie偶e kwiaty na stole
To jedna z tych ma艂ych rzeczy, kt贸re bardzo wp艂ywaj膮 na m贸j nastr贸j.
Tulipany, r贸偶e, ga艂膮zki, cokolwiek sezonowego - od razu robi si臋 przytulniej.
☕ Kawa na balkonie
I chyba w艂a艣nie na takie momenty czekam najbardziej.
Kilka minut ciszy, troch臋 s艂o艅ca i kawa wypita bez po艣piechu (no teraz ju偶 w towarzystwie 1,5 rocznej c贸reczki).
Niby nic wielkiego, ale ostatnio coraz bardziej doceniam w艂a艣nie takie ma艂e rytua艂y.
Mimo, 偶e moje serce bije mocniej do z艂otej jesieni, to jednak po tych d艂ugich zimowych miesi膮cach tak bardzo lubi臋 wiosn臋 - przypomina mi, 偶e codzienno艣膰 wcale nie musi by膰 spektakularna, 偶eby by艂a pi臋kna. 馃尶
A na co Ty czekasz tej wiosny?


Zdecydowanie brzmi znajomo! Mojemu sercu jest bli偶ej wiosny i lata, ni偶 jesieni, czy te偶 zimie. Cho膰 urodzi艂am si臋 w pa藕dzierniku :) Jednak s艂o艅ce i ciep艂e dni tak dobrze na mnie oddzia艂owuj膮, 偶e zawsze z ut臋sknieniem na nie czekam.
OdpowiedzUsu艅Super jest czyta膰, 偶e doceniasz te ma艂e, codzienne momenty :) Osobi艣cie czekam na przesiadywanie wieczorem na balkonie. Zapach bz贸w na stole. Le偶enie na pla偶y i ws艂uchiwanie si臋 w szum fal. Niesamowicie za tym t臋skni艂am i ciesz臋 si臋, 偶e mog艂am tego zasmakowa膰 w maj贸wk臋 :)
Pozdrawiam cieplutko.
U nas te偶 maj贸wka to by艂y pierwsze typowo wiosenne chwile i po tych kilku dniach zrozumia艂am jak bardzo mi tego brakowa艂o. Mam nadziej臋, 偶e najbli偶sze miesi膮ce b臋d膮 ciep艂e i s艂oneczne :)
Usu艅Cz艂owiek jeszcze bardziej docenia takie dni i momenty :) R贸wnie偶 mam nadziej臋 i trzymam mocno kciuki za pi臋kn膮 wiosn臋 oraz lato :)
Usu艅Uwielbiam wiosn臋, pozytywn膮 energi臋 jak膮 wnosi ta pora roku i s艂ooo艅ce ;) Jestem cz艂owiekiem na baterie s艂oneczne haha :D Najbardziej czekam na kwitn膮ce rododendrony (i wszelkie inne kwiaty), spacery bez ubierania miliona warcorazno i oczywi艣cie coraz cieplejsze wieczory, dzi臋ki czemu znacznie wi臋cej czasu mo偶na sp臋dza膰 poza domem nawet w tygodniu po pracy ;)
OdpowiedzUsu艅Ja te偶 si臋 od razu lepiej czuje jak jest s艂o艅ce! I te ciep艂e wieczory! :)
Usu艅Ja czekam na szparagi w knajpach <3
OdpowiedzUsu艅Te偶 bardzo je lubi臋 :)
Usu艅Bardzo lubi臋 takie momenty :)
OdpowiedzUsu艅Najpi臋kniejsze! :)
Usu艅