Rozmowy przy kawie #2 - nowa nazwa i weekendowe przemyślenia

Weekend oprócz wielu miłych rodzinnych wspomnień obfitował w czytanie (i oglądanie) materiałów na temat blogów i tworzenia treści.

Zdecydowałam się zmienić nazwę bloga. 

Skąd ta zmiana?

Content in bloom powstało na początku mojego powrotu do tworzenia, gdy nadal myślałam, że będę tworzyć treści o tworzeniu w internecie(kiedyś prowadziłam konto na IG o nauce angielskiego English in bloom, stąd nazwa).

Ale odkąd wróciłam zdałam sobie sprawę, że tamta nazwa brzmi zbyt edukacyjnie, a nie blogowo. Chciałam coś, co będzie po polsku, będzie trochę pamiętnikiem, trochę takim spokojnym miejscem w internecie.

Wczoraj wieczorem stworzyłam baner i bawiłam się wizualną stroną bloga. Pewnie jeszcze to dopracuję, ale przede wszystkim jestem zadowolona z tego, że jest nowa nazwa i nie zostaje mi nic innego jak tylko tworzyć!

A tak przy okazji to wpadłam na pomysł na nazwę serii tych luźnych postów - rozmowy przy kawie! 

Jutro pojawi się przygotowany wcześniej post o macierzyństwie, idealnie na Dzień Matki.

Pięknego tygodnia!


Komentarze

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz kilka słów od siebie. Dziękuję! :)